На засіданні Ради гуманітарного розвитку обговорили соціальний захист дітей та запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності

Сьогодні відбулося засідання Ради гуманітарного розвитку при голові ОДА, на якому розглянули питання реалізації в області державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

- В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» ми проводимо постійну роботу з забезпечення соціального захисту дітей, - відзначив, звертаючись до присутніх, голова ОДА Олександр Удовіченко. –З цією метою створюються дитячі будинки сімейного типу, вживаються заходи щодо зменшення влаштування дітей сиріт в інтернатні заклади та проводиться робота з родинами, де існують ризики відібрання дитини.

За словами Олександра Удовіченка, охопити сімейними формами виховання планується не менше 84% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В ході засідання також обговорили питання соцзахисту осіб з обмеженими фізичними можливостями і реалізацію обласної Програми з питань молодіжної політики, підтримки сім'ї та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012 – 2014 роки.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов