Тепер полтавці можуть купити громадянство в країнах ЄС

У Полтаві працює організація, що надає послуги по отриманню громадянства Євросоюзу.

За 10 тисяч євро полтавці можуть отримати громадянство ЄС. Оформлення його відбувається через реєстрацію бізнесу та триває рівно один рік.

Проте полтавці не поспішають скористатися такою можливістю, адже на даний момент ще жоден із мешканців Полтави не став у чергу на отримання почесного звання громадянина ЄС.

Але як відомо, щоб отримати громадянство в країнах ЄС за гроші, то потрібно мати не 10 тис. євро, а цілий мільйон євро в інвестиціях або у будівлях в країні, де отримується громадянство. А реєстрація бізнесу (яка до речі коштує більше зазначеної суми) не дає дозволу на громадянство, тільки дозвіл на тимчасове мешкання в країні.

Отже, поміркуйте самі варто чи ні отримувати друге, хоча й із безліччю можливостей, громадянство такою високою ціною.

40 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов