Пенсії на Полтавщині виплачуватимуть за графіком

Фінансування збільшених з 1 грудня цього року пенсій здійснюється на Полтавщині своєчасно і ритмічно. Але у зв’язку із наближенням новорічних свят на нараді у заступника голови облдержадміністрації Олександра Коваля 17 грудня обговорили нагальні питання фінансування і своєчасної доставки пенсійних виплат на території нашого краю.

Участь у нараді взяли представники керівництва Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, а також керівники Полтавської дирекції.

“Надійні партнерські стосунки установ, причетних до процесу доставки і виплати пенсій в області, давно стали беззаперечною умовою своєчасності й повноти одержання коштів літніми людьми, але наразі доволі непроста економічна ситуація в Україні спонукає до дій, які б гарантували максимальний та ефективний захист найвразливіших категорій громадян і унеможливили відхилення від графіків,” – наголосив, звертаючись до учасників зібрання, Олександр Коваль.

Він зосередив увагу присутніх на першочергових завданнях, у числі яких названі наступні: банківським установам забезпечити купівлю, отримання та доставку готівки до відділень поштового зв’язку безпосередньо у день проведення пенсійних виплат; розглянути можливість проведення платіжних документів поза операційним часом; не відтерміновувати зарахування коштів на вкладні рахунки пенсіонерів. Поштовикам заступник голови облдержадміністрації доручив розробити гнучкі графіки роботи відділень зв’язку, аби процес фінансування виплати пенсій не порушувався через можливі вихідні дні листонош.

        

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов