Підприємство «Міськсвітло» заборгувало виплати «Полтаваобленерго»

У Полтавіактивно проводяться роботиприкрашанняПолтависвятковою ілюмінацією.Біля головноїміської ялинки (біля театру Гоголя),крімторішніхконструкцій,встановлюютьбудиночок існіговика,які також будутьсвітитися.Але планиможутьзалишитися тількинапапері через 3-місячну заборгованість виплат за світло.
Директоркомунальногопідприємства «Міськсвітло» повідомив,щоміська рада виділиланаці роботи95 млнгривень.Але витрати, що вже вкладені в установлення святкової ілюмінації,можуть виявитисямарними. Так як "Полтаваобленерго" повідомила "Міськсвітло", що з 24 грудня буде відключати світло у зв'язку з заборгованість за три місяці.
yolka2photo

Управління підприємства "Міськсвітло" активно бореться з цією ситуацією, адже, якщо у новорічні свята місто залишиться без ілюмінації - це не тільки зіпсує настрій полтавцям, а й може привести до загострення криміногенної ситуації у Полтаві.

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов