Мамай оглянув ремонт у дитячому садку та подарував холодильник

Полтавський міський голова Олександр Мамай з робочим візитом відвідав дошкільний навчальний заклад – ясла-садок № 41 «Гніздечко». Про це повідомили у Полтавській міській раді.

У садочку у 6 групах виховується 140 дітей, з них 22 дитини – з особливими потребами. В садочку функціонує два дефектологічних кабінети, кабінет психолога.

Колектив закладу налічує 40 працівників, 16 з яких – педагоги. Їх робота направлена на формування основ духовності особистості, розвиток пізнавальних інтелектуальних процесів, впровадження ідей гуманізації сучасного дошкільного простору та розвиток життєвої компетенції дитини. Виховання, реабілітація та соціалізація дітей з обмеженими можливостями – особливість «Гніздечка».

Заклад є базовим для студентів ПНПУ ім. В. Г. Короленка, слухачів курсів ПОІППО ім.Остроградського з напрямку «Корекційна освіта».

За бюджетні кошти у 2013 році тут зробили капітальний ремонт даху. За спонсорські та батьківські – поповнили матеріально-технічну базу дошкільного закладу.

Нині ж мер Полтави Олександр Мамай завітав до закладу з метою визначити, на яких моментах роботи закладу необхідно акцентувати увагу в наступному році, чим садочок забезпечений, в чому має потребу. Він поспілкувався з працівниками, а також батьками вихованців садочку.

Міський голова подарував дітям м’які іграшки та холодильник.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов