0532.ua

У Полтаві група людей, яка допомогала Марії Говоровій, відкрила благодійний фонд та вже збирають кошти для дітей-інвалідів інтернату

Фонд тепер має назву «Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку «HelpGroup» і був створений після смерті молодої полтавки Марії Говорової. Сьогодні керівництво фонду прагне допомагати людям не тільки нашого міста, а й всієї України, які на своєму шляху потрапили у подібну складну ситуацію.

Але діяти організація почала із рідного міста – Полтава. Тому нещодавно фонд організував благодійну акцію «Подаруй дитині свято» для Зіньківського дитячого будинку-інтернату для дітей-інвалідів. Так, у «Злато місто» розмістили новорічну ялинку, на якій знаходяться іграшки у вигляді наліпок. Ці наліпки можна купити від 5 до 10 гривень.

Всі кошти, зібрані під час акції, підуть на придбання новорічних подарунків для дітей-інвалідів у дитячий будинок-інтернат. Кожен небайдужий полтавець може долучитися до благодійності. Приєднуйся! І «Подаруй дитині свято!».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать