Випускникам Стасівської гімназії можуть не дати документи про закінчення 9 і 11 класів

Депутат Стасівської сільради Диканського району Сергій Сєлін вважає, що якась нераціональна нелюбов начальника відділу освіти Диканської РДА Павла Черкащенка до Стасівської гімназії ім. М.Башкірцевої може завдати шкоди випускникам цього навчального закладу.

— Рік назад у селі спалахнув конфлікт, коли пан Черкащенко необґрунтовано намагався звільнити директора гімназії, — говорить Сергій Сєлін. — Тоді батьки відстояли керівника, якому довіряли. Але зараз Черкащенко ініціював на рівні Диканської райради питання про перейменування гімназії в ЗОШ І-ІІІ ступенів. Навіть проект рішення ради мав таку назву. Але депутати вирішили переатестувати й інші навчальні заклади і не робити такої вибірковості. А нещодавно Павло Черкащенко на батьківських зборах заявив, що у зв’язку із тим, що гімназія не відповідає статусу, то учням не видадуть документи про закінчення 9 та 11 класів. Я, як депутат, цілком погоджуюся із думкою батьків учнів гімназії, що це свавілля, яке не можна пояснити якось раціонально. Складається враження, що це щось особисте, адже гімназія неодноразово підтверджувала свій статус.

Нагадаємо, що нещодавно Ярославі Ткачук, учениці Стасівської гімназії імені М.Башкірцевої, призначено стипендію Президента України за перемогу у Міжнародному мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов