0532.ua

У Полтаві молодь зліпила євросніговика

Незважаючи на нестабільно політично-економічну ситуацію в Україні, полтавці не припиняють радіти.

Так, небайдужі жителі міста зібралися біля облдержадміністрації, щоб зліпити євросніговика. Зусиллями кожного учасника акції було зібрано необхідні речі: морква, із якої зробили ніс, помідор, який послужив для створення рота та ін.

Самого ж сніговика активісти розмалювали національною та європейською символікою. А поряд із євросніговиком поставили прапор Полтави, що символізує про євровибір нашого міста.

Крім того, учасники вирішили трохи побавитись, тому із процесу створення сніговика перейшли у гру в євросніжки. Як це було дивіться згодом у фоторепортажі.

сніговик
сніговик

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать