У лікарнях знаходяться до 70 активістів Євромайдану і 85 правоохоронців

Як повідомила міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова під час візиту до Полтави, у лікарнях Києва і досі знаходяться близько 70 постраждалих на Євромайдані та 85 правоохоронців.

За період з 30 листопада по сьогоднішній день трохи більше, ніж 480 осіб звернулися по медичну допомогу. Нині знаходяться у лікарнях Києва людей з громад десь 70. Я кажу десь, бо зранку ця цифра була одна, а зараз коливається через те, що частина виписана вранці, частина поступила. У госпіталі Міністерства внутрішніх справ знаходяться також постраждалі українці, які служать або у Внутрішіх військах, або у «Беркуті», або є працівниками Міністерства внутрішніх справ міста Києва різних районів. Цих громадян більше і вони з більш серйозними ушкодженнями, їм потрібне більш тривале лікування, – повідомила Раїса Богатирьова. – Люди постраждали на Євромайдані через провокацію, протистояння і застосування сили з обох боків.

Для запезпечення вчасного реагування медиків та надання якісної медичної допомоги у МОЗ випрацювали спеціальну модель роботи:

– Події на Майдані вимагали від нас вчасної реакції. Нами була випрацювана модель надзвичайно активної роботи медичних бригад, вони були посилені особовим складом медиків. Бригади швидких розташовані по території, на якій відбуваються масові заходи.

За словами міністра, до лікарень з Майдану зараз потрапляють з відмінними діагнозами від тих, що були 30 листопада, 1 грудня:

– Діагнози, з якими люди зараз поступають до лікарень значно відрізняються від тих, які були 1 грудня, 30 листопада і не пов’язані з травмами. В основному поступають люди у стані алкогольного сп’яніння, з обмороженням кінцівок.

18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов