В Кременчуцькій виправній колонії (№69), що на Полтавщині, проведено тиждень права

З 09 по 13 грудня 2013 року в рамках Всеукраїнського тижня права у Кременчуцькій виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№69) було проведено ряд правоосвітніх заходів.

З метою підвищення рівня обізнаності засуджених в законодавчій базі, забезпечення дотримання гарантій та основоположних правлюдини та громадянина до проведення індивідуальних та групових заходів долучилися не тільки працівники даної установи, а йпредставники громадських та державних організацій.

Протягом тижня установу відвідали спеціалісти Кременчуцького міського центру зайнятості, які провелиіззасудженими практичне заняттяпо складанню резюме, роз’яснилипорядок звернення до міських відділів центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні та навели перелік документів, які необхідно надати.

Також активну участьу проведенні даних заходів взяли спеціаліст та юрист Кременчуцького центру сім'ї, дітей та молоді Олена ТерещенкотаІрина Зятковська. Під час зустрічі із засудженими вони відповіли на питання щодо реалізації соціальних гарантійта ознайомили з механізмом захисту порушеного права.

Засуджені отримали інформаційні буклети, пам’ятки, адреси органів та організацій, до яких вони можуть звернутися за допомогою.

Розширенуконсультацію із персоналом установи та засудженими щодо практичної реалізації та застосування норм законодавства, отримання правової допомоги в умовах виконання покарань наданоначальником відділуПолтавського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Артемом Павловим.

Про особливості виконання судових рішень та реєстрацію актів цивільного стану за участю засуджених консультували спеціалісти Головного управління юстиції у Полтавській області Наталія Король та Олена Сінєльнікова.

Протягом тижняу відділеннях соціально-психологічної служби начальниками відділень проводились лекції -бесіди на правову тематику, а саме«Права засуджених та їх захист в місцях позбавлення волі» та «Міжнародні стандарти в галузі захисту прав засуджених та ув’язнених».

Не залишився осторонь і вчительський складсередньої вечірньої школи №3 при Кременчуцькій виправній колонії (№69), якийпровівтематичні уроки «Права та обов’язки громадянина».

По завершенню тижня права керівництво установи зазначило, що дані заходи повинні проводитись постійно з метою своєчасного виявлення та розв’язання проблемних питань у забезпеченні дотримання прав та інтересів засуджених.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

23
56
4
10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов