Про стан споживчих цін у листопаді 2013 року

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у листопаді 2013р. по Полтавській області становив 100,1%, по Україні – 100,2%.

На споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищились на 0,3%. Зросли ціни на цукор на 3,8%, продукти переробки зернових – на 3,2%, яйця – на 2,9%, овочі – на 2,0%, молоко – на 1,6%, сир і м’який сир (творог) – на 1,0%, безалкогольні напої – на 0,7%, масло – на 0,6%, рибу та продукти з риби – на 0,5%, макаронні вироби – на 0,3%. Водночас дешевшими стали олія соняшникова на 1,6%, фрукти – на 1,3%, м’ясо та м’ясопродукти – на 0,6%, рис – на 0,3%.

Подорожчання амбулаторних послуг (на 0,3%), фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання (на 0,1%) спричинило підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 0,1%.

Загальне зниження цін по транспорту на 0,2% стало наслідком подешевшання транспортних засобів і палива та мастил на 0,4%.

На 0,1–0,5% зросли ціни у сфері відпочинку і культури, на алкогольні напої, тютюнові вироби, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, одяг і взуття. Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива, у сфері зв’язку, освіти, ресторанів та готелів залишились на рівні попереднього місяця.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов