Пригоди італійців в ПОЛТАВІ

З 9 грудня в Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН приймав делегацію з Болонського Університету (Італія). До інституту завітали провідні вчені, серед яких декан факультету тваринництва і ветеринарної медицини, професор Леонардо Нані Коста, професор кафедри генетики Стефанія Д' Олівія та аспірант факультету тваринництва і ветеринарної медицини Агнеса Агудіні.

Захід відбувся у рамках Міжнародної наукової програми Європейського союзу «EXCELMEAT» участь у якій приймає Інститут свинарства і АПВ НААН. Під час візиту гості ознайомилися з інститутом, напрямками досліджень лабораторій і відділів, зробили ряд доповідей. Зокрема, загальну про Болонський Університет, його історію і сьогодення, організацію наукових досліджень, їх фінансування і розвиток. Також пролунала інформація про генетичне удосконалення великої білої породи свиней в Італії, про європейські підходи до організації процесу забою свиней, з метою запобігання негуманного відношення до них та супутніх втрат.

Крім того, гостям були представлені окремі доповіді дослідників приймаючої установи. Під час візиту і окремо на організованому круглому столі було обговорено напрями можливого співробітництва між вченими Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН та Болонського Університету, як в рамках програми «EXCELMEAT», так і поза цією програмою.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов