Столичного лікаря звільнили за правильний діагноз потерпілому мітингувальнику

Лікарстоличної лікарнішвидкої допомогизалишиласябезроботи,тому щовизналаважкотравмованимзаарештованого наБанковійхлопця. Вчорау жінки був останній робочийдень.

Повідомленняз посиланнямнаСТБ.

«Япростонаписаладіагнозі те, щовін потребуєцеребрально-відновномулікуванні.Івсе!» - каже лікарВалентинаГригор'єва.

ВалентинаГригор'єва - відомий в Україні психіатр. Їй вдавалося витягувати хворих з того світу, особливо знається лікар на травмах голови.

«Я знаю наслідки важких травм голови. Вони з часом стають абсолютними ідіотами і психічно хворими», - пояснює лікар.

На арештованому на Банковій 23-річному Єгору Превір немає живого місця. Там, в залі суду, хлопець весь час втрачав свідомість. Зрештою його забрала швидка.

«Він при обстеженні двічі втрачав свідомість. Тобто травма голови, і плюс ніс поламаний. Тобто це говорить про тяжкості травми голови. Так не можна було писати, напевно, що потребує лікування, а кинути його в СІЗО», - розповідає лікар Валентина Григор'єва.

Вона просто дотримувалася клятви Гіппократа. Але її змусили написати заяву про звільнення і зібрати речі. Колеги засмучені. Головний лікар звинувачує психіатра відразу в купі порушень.

Тим часом Валентина востаннє йде по коридорах рідної лікарні. Вона перелякана. Але і радіє, бо виконала свій обов'язок. Завдяки її медичному висновку - Єгора Превір поки ще залишили лікуватися.

40 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов