У Полтаві відбувся «Прес сніданок» медійників та податківців

Про це журналістам повідомив начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний, який зустрівся з головними редакторами провідних Інтернет-видань Полтавщини для налагодження дієвої співпраці. В зустрічі також взяли участь начальник Полтавської митниці Міндоходів Сергій Іванов та заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб.

Спілкуючись з медійниками Володимир Задорожний відзначив: „Впродовж 2013 року Міністерство доходів і зборів України та його територіальні підрозділи зарекомендували себе, як потужну, організаційно-ефективну структуру, здатну забезпечити баланс між стимулюванням розвитку підприємництва та стабільним наповненням бюджету. Тому, озираючись назад, ми можемо сприймати рік, що минає, як рік Міндоходів. За цей час у роботі Міністерства запрацювало чимало сучасних електронних сервісів, як у податковій так і у митній сферах, що цілком відповідає вимогам бізнесу і часу. Спрощення адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного соцвнеску, антикорупційні ініціативи та законодавчі зміни, запроваджені Міндоходів – все це спрямоване на поліпшення спілкування із платниками, підтримку інтересів бізнесу та налагодження відповідного рівня сприйняття громадськістю органів доходів і зборів, а саме, як прогнозованого та дієвого партнера”, - підкреслив керівник Головного управління Міндоходів в області. Доповнюючи Володимир Петровича його заступник Людмила Голуб наголосила на тому, що саме запровадження дистанційного спілкування між фахівцями органів Міндоходів та платниками шляхом використання електронних сервісів створить необхідний комфорт для їх користувачів та унеможливить корупцію.

У своїй роботі з початку року Міндоходів та органи доходів і зборів на місцях створювали сприятливі умови для провадження підприємницької та зовнішньоекономічної діяльності, сприяли розвитку міжнародної торгівлі за рахунок спрощення процедур митного оформлення та суттєво знизили кількість перевірок бізнесу, після об’єднання податкового та митного аудиту. Про це та інше в діяльності Полтавської митниці Міндоходів, кореспондентам розповів її начальник Сергій Іванов, який зокрема відзначив, що на разі всі напрямки роботи зосереджені на виконанні п’ятирічної Стратегії розвитку Міндоходів, нещодавно затвердженої Кабміном.

Підводячи підсумки зустрічі керівники ГУ Міндоходів у Полтавській області та Полтавської митниці Міндоходів підкреслили, що використовують всі можливості для налагодження плідного діалогу з громадськістю, а донесення інформації до населення через Інтернет-ЗМІ на сьогодні – є одним з наймобільніших та найпродуктивніших методів роботи. На завершення спілкування журналісти та керівники відомств обмінялися думками щодо вдосконалення рівня співпраці та заручилися взаємною підтримкою та допомогою.

17 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов