Реєстрація на ЗНО для полтавців розпочнеться 3-го січня

5 грудня у приміщенні Палацу дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч майбутніх студентів з представниками Вищих навчальних закладів міста, яка мала назву «Все про ЗНО-2014». Вона була організована управлінням освіти виконкому міської ради.

Про особистості вступної кампанії 2014 року майбутнім абітурієнтам розповідали директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко та представники полтавських вишів.

— Особливих змін у вступній компанії в порівнянні з минулими роками не відбулося, — розповідає Володимир Онищенко, ректор технічного університету. — Максимум студенти можуть подати заяви до 5-ти вищих навчальних закладів.

Реєстрація на ЗНО розпочнеться 3 січня і триватиме до 5 березня включно. Ті, хто не встигне вкластися в ці терміни, втратить можливість складати іспити цього разу. Результати по всіх предметах будуть оголошені до 8 липня. Так звана додаткова сесія відбудеться у Харкові в липні. На неї будуть допускатися школярі, які допускалися на основну, але з поважної причини не змогли з'явитися на ній. Раніше Міносвіти визначило перелік предметів для ЗНО-2014.

Реєстрація на ЗНО для полтавців розпочнеться 3 го січня

При вступі можна обрати до чотирьох предметів.

Документи, які потрібні для реєстрації на ЗНО: ксерокопія паспорта (лише перша сторінка) або свідоцтво про народження (якщо паспорт ще не видали), оригінал довідки з навчального закладу, дві фотокартки 3 на 4.  Все це потрібно відправити замовним листом. Окрім цього потрібно надіслати реєстраційну картку, яку можна відправити через Інтернет або через пункти, розташовані у Вищих навчальних закладах міста (загалом їх чотири).

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов