0532.ua

Олександр Удовіченко поздоровив військовослужбовців з професійним святом

Сьогодні в Міському Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України. У заходах взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко,військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату полковник Борис Павлов та військовослужбовці Полтавського гарнізону.

  • Люди, які присвятили життя військовій службі, завжди були окрасою нашого суспільства, - зазначив Олександр Удовіченко, звертаючись до присутніх. - Вони уособлюють собою державу і несуть традиції минулих поколінь. Зараз ми переживаємо непрості часи чергового загострення політичної боротьби, і повинні зробити все для того, щоб кожен громадянин міг у мирний спосіб висловлювати свої погляди. Останні події у Києві, коли перевищення повноважень правоохоронцями призвело до ганебного явища, внаслідок якого постраждали люди, показало, що не все налагоджено у нашій державній системі. Тому завдання Президента України Віктора Януковича, центральної влади, і нас тут на місцях, перевести вектор від протистояння до порозуміння.

За словами Олександра Удовіченка, Полтавщина є стабільним регіоном не в останню чергу завдяки тому, що Збройні Сили завжди були гарантом цієї стабільності.

  • Впевнений, що влада в Україні ніколи не залучатиме військовослужбовців до вирішення будь яких політичних питань, - наголосив Олександр Удовіченко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать