Олександр Коваль перевірив готовність дитсадка «Золотий колосок» до роботи

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль відвідав дитячий садок №4 «Золотий колосок», відкриття якого планується 18 грудня. Посадовець перевірив готовність закладу до роботи, оглянув внутрішні приміщення, харчоблок та котельню.

  • Дане приміщення було побудоване близко150 років тому, - повідомив Олександр Коваль журналістам. – Тому його відновлення потребувало вкладення значних коштів. Загалом у реконструкцію дитсадка «Золотий колосок» вкладено 4,4 мільйона гривень з державного та місцевого бюджетів. Наразі вся підготовча робота закінчена і заклад готовий приймати дітей. Залишилися лише незначні організаційні питання, які до відкриття будуть вирішені. Усі меблі, обладнання в харчоблоку та котельній нові, саме приміщення в чудовому стані. Тому я думаю діти ходитимуть сюди з задоволенням.

За словами Олександра Коваля, обласна влада, реалізуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, проводить постійну роботу з ремонту наявних та будівництва нових дитсадків.

  • Дошкільний напрямок є одним з пріоритетів для нас,- наголосив посадовець. – Адже в ньому закладається фундамент майбутнього розвитку дитини, а відповідно - і майбутнього держави в цілому.

8 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов