У Полтаві відкрилась фотовиставка «Без бар'єрів»

Сьогодні у Полтаві у переході "Злато місто" відбулося відкриття  фотовиставки, що має назву "Без бар'єрів". Виставку приурочено до Міжнародного дня інваліда. Організаторами даного заходу є Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, що вже не перший рік допомагає людям із обмеженими фізичними можливостями реалізувати себе у різних сферах життєдіяльності спільно з фізкультурно-спортивним клубом інвалідів "Віра".

На фотовиставці представлено більше 50 любительських фото, на яких зображені інваліди, що досягли великих успіхів у спорті та дозвіллі. Головним завданням даної фотовиставки є демонстрація надзвичайної сили волі та прагнень цих людей пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, їх постійне самовдосконалення та розвиток. А також привернути увагу оточуючих до тих проблем, які існують у людей із обмеженими фізичними можливостями.

Фотовиставка працюватиме з 3 по 27 грудня 2013 року, тож кожен перехожий зможе її відвідати та переконатися, що кожен день у житті людей з особливими потребами, незважаючи на деякі невдачі та смуток, наповнений надіями на краще, яскравими подіями та маленькими перемогами.

20 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов