Звернення міської організації Партії регіонів!.

Шановні полтавці! Земляки!

Події, які відбулися в Києві, не можуть лишити байдужою жодної людини як в Україні, так і за її межами. Свою оцінку протиправним діям осіб, які без видимої на то причини, вдалися до насилля, дав Президент України та голова Партії регіонів.

Полтавська міська організація Партії регіонів рішуче засуджує насилля у будь-якій формі. Ми повністю розділяємо європейські принципи демократії. Вважаємо, що свобода зібрань, свобода слова і свобода вільно відстоювати свою думку – це фундаментальні права людини, які мають бути дотримані за будь-яких умов..

Ми закликаємо представників влади, особливо силових структур, утримуватися від дій, які можуть принести шкоду громадянам.

Також ми закликаємо полтавців, які на вулицях та майданах відстоюють свою громадянську позицію, зберігати законність і порядок.

Будуємо Європу в своїй країні! Будуємо Європу в кожному з нас!

Рада Полтавської міської організації Партії регіонів

Депутати фракцій Партії регіонів Полтавської міської,

Октябрської, Київської, Ленінської районних у місті рад

20 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов