1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня увсьому світі вілзначають як Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Вперше Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначили 1 грудня 1988 року, а червона стрічка, як символ розуміння СНІДу була створена навесні 1991 року. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

За даними ООН епідемія поширення СНІДу в цілому у світі сповільнилася, проте в Україні ця тенденція має один із найвищих рівнів серед країн Европи та Азії.

Щодо Полтавської області, то станом на 1.11.2013 на диспансерному обліку Полтавського обласного центру СНІДу перебуває 2735 осіб , в тому числі 1097 осіб — в Полтаві. За 10 місяців поточного року було встановлено 423 особи, в тому числі 116 по Полтаві. Безкоштовне АРВ-лікування по Полтавській області наразі отримує 1085 чоловік, з них — 56 дітей. 77 % ВІЛ-інфікованих полтавців, які на даний час перебувають на диспансерному обліку — віком від 20 до 40 років.
У 2013 році від СНІДу на Полтавщині померло 62 особи. За весь час епідемії, починаючи із 1987 року, — 781.

У Полтаві напередодні Всесвітного дня боротьби зі СНІДом було проведено ряд масових заходів.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов