У Полтаві проходить турнір з армспорту

Сьогодні в Полтавському кооперативному технікумі проходить Всеукраїнський турнір з армспорту «Полтавська осінь пам'яті видатного тренера С.М. Олійника». Організатори заходу - управління з питань фізкультури і спорту облдержадміністрації, управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому та Полтавська федерація армспорту. У відкритті заходу взяв участь заступник начальника управління з питань фізкультури і спорту ОДА Михайло Габор.

  • Я дуже добре знав Сергія Миколайовича Олійника, - сказав він, звертаючись до присутніх. - Він був дуже доброю, сильною та порядною людиною. Завдяки йому рівень армспорту в області значно зріс. Бажаю, щоб той фундамент, який він заклав у своїх спортсменів, постійно розвивався. Перемог вам - як у змаганнях, так і в особистому житті.

Також Михайло Габор наголосив: на Полтавщині, в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, створюються всі умови для розвитку спорту й залучення до занять ним дітей та молоді.

У змаганнях беруть участь 178 спортсменів з Полтави, Харкова, Сум, Запоріжжя, Черкас та Миколаїва. По завершенню переможцям будуть вручені кубки, грошові призи та цінні подарунки.

Габор

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов