На Полтавщині з’явилися перші ЦНАПи

Із 1 січня 2014 року набуває чинності Закон України «Про адміністративні послуги». Адміністративні органи втрачають право надавати послуги громадянам, ці функції виконуватимуть спеціально створені центри надання адміністративних послуг – ЦНАПи.

Про суть ЦНАПів

Протягом життя кожен громадянин отримує певні адміністративні послуги: оформляє паспорт, вклеює у нього фото у 25 та 40 років, реєструє авто тощо.

Щоб отримати ці документи, часто доводиться збирати чималий пакет паперів у різноманітних кабінетах та установах. Центр надання адміністративних послуг якраз і має на меті об’єднати під одним дахом усі можливі послуги для населення. По суті довідки, документи, виписки будуть видаватися у режимі «єдиного вікна».

– На думку експертів Центру політико-правових реформ, реформування сфери надання адмінпослуг – одна з найзатребуваніших та найвдаліших реформ чинної влади. Людина приходить до адміністратора і замовляє послугу з мінімальним пакетом документів. Адміністратор ЦНАП виступає своєрідним посередником між громадянином і структурою, яка виконуватиме замовлення на послугу – у ДАІ або Інспекції з містобудування, – зазначив Андрій Лютий, голова ГО «Бюро контролю та сприяння діяльності правоохоронних органів України».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов