Де у Полтаві краще посмакувати французькими макаронсами?

Не так давно французькі макаронси стали популярним десертом в нашому місті

Макарон-французькийкондитерський виріб із яєчнихбілків,цукрової пудри,цукрового піску,меленогоминдалюі харчовихбарвників.Зазвичай робитьсяу форміпечива, деміж двома шарамикладутькремабо варення.

15

Ми скуштували макаронси у декількох місцях Полтави, аби вирішити, де ж у нашому місті найсмачніші французькі десерти.

Ми відвідали декілька кафе, де у меню є макаронси та порівняли їх із макароном, який продається у магазині "Кулиничі". Що ж, після цього невеличкого експерименту, ми зробили наступні висновки: за формою, консистенцією, розмірами та найголовніше - смаком усі макаронси дуже схожі (але сильно відрізняються від оригінальних французьких)! Проте цього не скажеш про цінову політику виробів. Звичайний макарон у кафе коштує від 10 до 15 грн, а у "Кулиничах" - 2,50 грн.

Потім ми провели опитування серед полтавців, які куштували макаронси, які ж смачніші? Тут думки розділились, проте більшість відповіли: "Навіщо платити більше? Я не бачу між ними ніякої різниці. Я купую у "Килиничах"!". Ось так. Тому, смакуйте макаронсами та залишайте свої коментарі!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов