Регіонали Полтавщини зібралися разом, щоб підтримати Президента в євроінтеграційних питаннях

Рада Полтавської обласної організації Партії регіонів та відповідна депутатська фракція в Полтавській обласній раді зібрались сьогодні на позачергове засідання, щоб заявити про свою підтримку позиції Президента України стосовно питань євроінтеграції.

Нагадаємо, що її Глава держави озвучив учора, в інтерв’ю провідним телеканалам України.

«Я думаю, що вчорашнє інтерв’ю Президента провідним телеканалам на багато питань дало відповіді. Зрозуміло, що люди мають право висловлювати свою позицію, і там де верх беруть емоції, а не елементарний розрахунок, ми маємо сьогодні певне збурення . Але з іншого боку ми зараз бачимо багато прикладів того, які ризики ми несемо, якщо не домовимося про нормальну схему взаємовідносин при підписанні Угоди про Асоціацію з ЄС. Так, ми вже під впливом майдану та певних емоцій підписували документи щодо вступу до СОТ. Сьогодні маємо колосальні проблеми практично по 350 позиціях нашої продукції, яка є не конкурентоздатною», – зазначив голова Полтавської обласної організації Партії регіонів Олександр Удовіченко.

Регіонали Полтавщини вважають, що нині головним їхнім завдання є в якнайширша роз’яснювальна робота, спрямована на донесення до людей реальних ризиків , які можуть бути в разі підписання на нинішньому етапі Угоди про Асоціацію з ЄС.

«Треба завершити і знайти алгоритм відносин з Російською Федерацією, бо що б ми там не говорили, але сьогодні промисловий кущ Кременчука несе серйозні збитки через те, що призупинена закупка продукції, яка традиційно відправлялася в РФ. Ми, зокрема, це роз’яснюємо людям і будемо робити й далі», – сказав Удовіченко.

Також важливим, на думку обласних регіоналів, є донесення до спільноти факту, що Україна аж ніяк не змінює свій шлях на євроінтеграцію, як сприймають це багато з людей.

«Ми не змінюємо човен, ми змінюємо весла, щоб краще гребти», – сказав заступник голови Полтавської обласної організації Партії регіонів Валерій Пархоменко.

Євромайдани ж, що відбуваються нині в столиці та деяких обласних центрах України, збирають на 90% молодь – людей, вік яких є енергійним та сприятливим до того,щоб піддаватися емоціям, вважає заступник голови Полтавської обласної організації Партії регіонів Іван Момот.

«Люди ж продуктивного віку більш спокійно та зважено підходять до цих питань, адже вони, відкидаючи емоційну складову, обмірковують ті ризики, які вплинуть на їхнє безпосереднє життя в разі поспішних кроків», – сказав Іван Момот.

Результатом зібрання регіоналів стала відповідна резолюція .(R)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов