Олег Подушкін: «ПОЗИЦІЯ ЯНУКОВИЧА МЕНІ ЗРОЗУМІЛА Й БЛИЗЬКА»

Інтерв’ю Президента України Віктора Януковича щодо причин призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС – подія резонансна, подія, що викликає зливу коментарів – як професійних аналітиків, так і звичайних людей.

- По-моєму, Янукович розіклав усе по поличках, - говорить водій Олег Подушкін. – Це було необхідно зробити, бо мітингові пристрасті забивають голос розуму. Всі сторони «заведені», нерви напружені, Україна не сходить з гарячої стрічки новин в усьому світі. Хтось звинувачує владу, хтось – опозицію, ще хтось – жадібних європейських чиновників і злого «старшого брата». А позиція Януковича мені зрозуміла й близька. Так, ідемо в Європу, зустрічайте. Але ж зустрічайте як бажаних гостей, як партнерів, урешті-решт. Без підтримки наша економіка впаде. Якщо зараз складно, то потім буде ще гірше. І це все на нас із вами відіб’ється. Не працюватимуть підприємства – всі затягнемо пояси. Може, в Полтаві не так помітно, але знайомі з Кременчука не знають, що буде завтра. А треба, щоб знали. Тому спокійно, без гарячки, з витримкою подумаємо про те, що нас чекає. Нам просто треба більше часу. Передусім інтереси національні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов