З початку року понад 19 тисяч заявників на Полтавщині скористалися електронним цифровим підписом

Три Центри обслуговування платників Полтавської області: в Полтаві, Кременчуці та Лубнах мають пункти реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів, де безкоштовно надають ключі для подання звітності та митних декларацій в електронному вигляді. Зокрема, впродовж 2013 року електронним цифровим підписом в області скористалися вже більш ніж 19 тисяч бажаючих. Лише в листопаді поточного року електронний цифровий підпис отримали: 350 полтавських платників, 173 мешканця Миргорода та Миргородського району, 169 лубенчан, 148 кременчужан та 108 заявників Кобеляцького району.

Як повідомив начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний: „Відповідно до п’ятирічної Стратегії розвитку Міндоходів фахівці полтавських органів доходів і зборів активно працюють в напрямку вдосконалення податкових та митних електронних сервісів та використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій”. В результаті цієї роботи на сьогоднішній день 100% платників ПДВ фізичних та юридичних осіб подають свою звітність до органів Міндоходів області в електронному вигляді. Платники акцизного податку Полтавщини також на 100% звітуються дистанційно. Понад 90% юридичних осіб, платників фіксованого податку на разі подають свою звітність в електронній формі. Понад 96% юридичних осіб та майже 86% фізичних осіб надають електронкою декларації про валютні цінності. Майже 76% платників податку на прибуток Полтавщини також надають перевагу електронній формі звітування до територіальних органів Міндоходів.

Шановні платники! Заощаджуйте свій час, використовуйте сучасні технології та подавайте звітність до органів Міндоходів у Полтавській області в електронному вигляді.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов