У Полтаві пройшов «круглий» стіл «Україна європейському шляху»

Сьогодні, 27 листопада, в Облдержадміністрації відбулось засідання круглого столу на тему "Україна на європейському шляху" з метою обговорення всіх ризиків та перспектив вступу до Євросоюзу, змоделювати ситуацію України у майбутньому та шляхом обговорення даного питання прийти до загального рішення.

У засіданні прийняли участь і міська влада, і громадські організації, і науковці, і преса, і аналітики, і економісти, щоб з усіх точок зору окреслити ті плюси і мінуси, які чекають на Україну у майбутньому після вступу чи не вступу до ЄС.

IMG_1512
IMG_1513
IMG_1514

Круглий стіл перетворився у справжні запальні дебати, думки щодо євроінтеграції були різні, точки зору присутніх розділились, але в кінці кінців всі висловили єдину думку - що Україні необхідно рухатись у напрямку Європи, яким би цей шлях не був довгим і важким.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов