27 листопада відбудеться відкриття 2 нових спортивних майданчиків на Полтавщині

На прес-конференції, що відбулася сьогодні в ОКІА "Новини Полтавщини", заступник начальника управління з питань фізкультури і спорту Полтавської ОДА Михайло Габор розповів, що цього року у Полтавській області облаштували 4 сучасні спортивні майданчики зі штучним покриттям.

Такі спортивні майданчики з’явилися у селі Засулля Лубенського району, селі Руденківка Новосанжарського району та в містах Пирятин і Хорол. Відкриття майданчиків у Лубенському та  Новосанжарському районах відбулося нещодавно, у Пирятині та Хоролі - відбудеться завтра, 27 листопада.

- На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в області ми приділяємо велику увагу спорту. – наголосив Михайло Габор. - У минулому році реконструювали приміщення друкарні під ДЮСШ в смт. Решетилівка, облаштували спеціалізований зал з боксу в Кобеляках, провели капітальний ремонт плавальних басейнів, приміщень та будівель ДЮСШ № 3 з плавання у Полтаві та ДЮСШ № 2 у Комсомольську. Також у Кобеляках виготовили проектно-кошторисну документацію на будівництво 25-метрового плавального басейну при ДЮСШ, а у Комсомольську побудували адміністративно-побутовий комплекс на стадіоні «Гірник».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов