У Полтавському педуніверситеті відкрили Музей історичного факультету

Нещодавно у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка відкрили Музей історичного факультету. Відкриття приурочили до 100-ліття педуніверситету, що відзначатимуть у 2014. Музей знаходиться у найбільшій лекційній залі факультету, у 45 аудиторії. Згідно з тематико-експозиційним планом, у музеї, який уже на відкритті назвали центром історичного краєзнавства, створено 7 експозиційних відділів: „Становлення вищої педагогічної освіти в краї”, „Рух за утвердження української національної освіти”, „Історико-філологічний факультет у Полтаві”, „Історична освіта в полтавських педвишах у довоєнні роки”, „У час суворих випробувань”, „Підготовка істориків у Полтавському педінституті в 1943–1991 рр.”, „Громадянське, трудове та естетичне виховання на факультеті”. Навчальна й наукова інформація, розміщена на експозиційних стендах та у вітринах музею, вона стане в нагоді викладачам університету, студентам історичного факультету, усім, хто цікавиться історією Полтавського педагогічного університету.

2


На відкритті лунали слова подяки художникам, які реалізували експозиційне рішення музею – Людмилі та Ігореві Гречановським. Своїми враженнями від побаченого в новому університетському музеї ділилися гості свята. Зокрема заслужений учитель України, головний редактор полтавської енциклопедії „Полтавіка” Олександр Білоусько відзначив, що фонди музею використають при укладанні шостого тому унікального науково-видавничого проекту, який буде присвячено розвиткові освіти й науки на Полтавщині.

22

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов