У Полтаві відбулась прес-конференція на тему «Протидія гендерному насильству. Торгівля людьми як вид насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти тендерного насильства» у Полтаві відбулося декілька заходів: о 15.00 на Театральній площі пройшов флешмоб на тему «Розумне суспільство проти насильства», а о 15.30 у міській раді відбулась прес-конференція на тему «Протидія гендерному насильству. Торгівля людьми як вид насильства». Організували конференцію БА «Світло надії» та управління у справах сім`ї, молоді та спорту. Полтава не вперше проводить такі акції та долучає до них громадські організації, місцеву владу та пресу.

На прес-конференції виступали начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Ромас Олена Миколаївна, начальник відділу зв`язків з громадськістю УМВС України у Полтавській області Сулаєв Юрій Васильович та заступник виконавчого директора благодійної асоціації "Світло надії", керівник дитячих та жіночих програм Тімошенко Надія Анатоліївна. Основною ідеєю конференції було обговорення тих проблем гендерного насильства, які мають місце у нашому житті, а саме у житті полтавців: заклик до дій тих, хто потерпає від фізичного, психічного чи морального насильства - не мовчати, а говорити про свої проблеми, та куди можна звернутися за допомогою.

Тож, матимемо надію, що вже в недалекому майбутньому проблема насильства жінок, дітей та сімейного насильства не буде носити такого масового характеру і людям не доведеться звертати на неї таку прицільну увагу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов