Олександр Коваль ознайомився з роботою позашкільного закладу «Юний європеєць»

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль відвідав приватний позашкільний навчальний заклад «Юний європеєць». На зустрічі з колективом закладу обговорили питання розвитку творчих здібностей учнів шляхом організації гурткової роботи.

- Сама назва школи говорить про концепт її діяльності,- зазначив Олександр Коваль. – Безумовно, робота з дітьми є для нас однією з пріорітетних. Тому, реалізуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», ми приділяємо значну увагу позашкільній роботі. Адже вона не лише відіграє дуже велику роль у формуванні дитини як цілісної особистості, а у багатьох випадках навіть впливає на вибір майбутньої професії. Наші діти дуже талановиті, але треба допомогти їм розкрити свій потенціал.

Олександр Коваль ознайомився з роботою закладу, і побажав дітям подальших успіхів у навчанні.

Довідково: Школа «Юний європеєць» нараховує 22 групи з англійської мови, починаючи з чотирьохрічного віку. В старших групах вводяться в програму вивчення англійської мови додаткові курси: гід перекладач, бізнес англійський, країнознавство, англійська література. В «Юному європейці» діє 6 гуртків спортивно – оздоровчого характеру: східні, бальні, народні танці, корегуюча гімнастика для дітей, бодіфлекс – дихальна гімнастика для здоров'я та схуднення. В школі діти займаються в музичних гуртках (по класу фортепіано та гітара), також працюють гуртки з образотворчого мистецтва та вивчення інформаційних технологій.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов