Правоохоронці вважають, що обписувати крейдою пішохідні частини – метод не європейський

Представники правоохоронних органів Полтавщини прокоментували  ситуацію, що склалася під Полтавською ОДА сьогодні під час проведення євроінтеграційної акції.

Нагадаємо, що проти наміру написати перед адмінбудівлею крейдою євроінтеграційні гасла виступили правоохоронці, які слідкували за порядком під час масової акції.

Таку позицію міської міліції Полтави підтримує і начальник відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв.

“Ми всі хочемо у Європу, і міліція в тому числі, але навіщо тоді демонструвати такі зовсім неєвропейські дії. Адже – це можна розцінювати, я порушення правил, бо це є забруднення території. У нас законодавчо чітко виписано, якою має бути проїжджа частина, тротуар, пішохідна зона. Ніде не йдеться про те, що там можна писати чи то крейдою, чи ще чимось. Є багато інших засобів, які можна використовувати – це і плакати, і скандування, і так далі”, – зазначив Сулаєв.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов