Освітяни Полтавщини обговорили розширення мережі позашкільних навчальних закладів.

Сьогодні директор Департаменту освіти і науки облдержаадміністрації Світлана Горбаньова та педагогічні працівники на зустрічі в Полтавському обласному інституті післядипломної освіти обговорили питання збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів області.

  • Базова освіта є важливою, але не менше значення має й позашкільна, - відзначила звертаючись до присутніх Світлана Горбаньова. - Завдяки різним гурткам, музичним та художнім школам наші учні розкривають свої таланти та реалізують їх. Діти, обираючи ту чи іншу професію, орієнтуються саме на свої захоплення. Тому потрібно єднати базову та позашкільну освіту. Реалізуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», ми проводимо постійну роботу по охопленню позашкільною освітою нових учнів.

Також вона наголосила: в цьому році на конкурсі-захисті науково-дослідних робіт учасників Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді Полтавська область з 14 рейтингового місця по Україні піднялася на 7, що є значним результатом.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов