1 грудня – День боротьби зі СНІДом

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. Ця подія змусила людей робити кроки щодо посилення усвідомлення необхідності поширення профілактичної інформації про СНІД у суспільстві, поліпшення якості допомоги, що надається особам, інфікованим ВІЛ, і про боротьбу з запереченням існуючої проблеми та дискримінацією ВІЛ-інфікованих.

У Полтавській області на початок 2013р. на кожні 100 тис. населення приходилось 169 ВІЛ-інфіковних, серед яких 39 осіб – хворі на СНІД.

Протягом 9 місяців 2013р. в області взято під нагляд 385 ВІЛ-інфікованих осіб з уперше в житті встановленим діагнозом. На обліку в закладах охорони здоров’я на початок жовтня 2013р. знаходилося 2707 інфікованих, з яких кожний четвертий – хворий на СНІД, кожний другий – був інфікований при уведенні наркотичних речовин ін’єкційним шляхом та унаслідок статевих стосунків; 220 дітей отримали інфекцію від ВІЛ-інфікованої матері.

Сьогодення вимагає від суспільства особливої уваги до проблем ВІЛ/СНІДу і, лише разом, спільними зусиллями ми здатні вплинути на загрозу епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов