Демографічна ситуація в області у січні–вересні 2013 року

На 1 жовтня 2013р. в області, за оцінкою, чисельність наявного населення становила 1460,8 тис. осіб, що на 6990 осіб менше, ніж на початок року.

Зменшення чисельності населення області відбулось за рахунок природного скорочення (перевищення кількості померлих над кількістю народжених), яке склало 7599 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 609 осіб.

Природне скорочення населення відбулося в усіх містах обласного значення та районах області. Його інтенсивність становила 6,9 у розрахунку на 1000 осіб наявного населення.

За 9 місяців 2013р. зареєстровано народження 10521 малюка. Загальний коефіцієнт народжуваності у розрахунку на 1000 осіб наявного населення склав 9,6.

Кількість померлих у січні–вересні 2013р. склала 18120 осіб. Рівень смертності у розрахунку на 1000 осіб наявного населення становив 16,5.

У структурі причин смерті населення перше місце посідали хвороби системи кровообігу (68,3% від загальної кількості померлих), друге – новоутворення (14,1%), третє – зовнішні причини смерті (5,8%).

Міграційний приріст населення зафіксовано на території Комсомольської міськради, у містах Кременчуці, Лубнах, Миргороді та 14 районах. Поряд з цим у м.Полтаві та у 11 районах спостерігалося міграційне скорочення.

Серед прибулих із-за меж України в область іммігранти з країн СНД становили 67,8%, з інших країн – 32,2%. Серед вибулих з області за межі України 48,4% виїхали до країн СНД і 51,6% – до інших країн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов