Стан зовнішньоекономічних відносин області з Китаєм у січні–вересні 2013 року

Двосторонні стратегічні відносини між Україною та Китаєм виходять на новий рівень партнерства, що має свій відгомін і на Полтавщині.

У січні–вересні 2013р. у зовнішній торгівлі товарами експортні операції
з китайськими партнерами здійснювали 10 підприємств області, імпортні – 78, у зовнішній торгівлі послугами – відповідно 15 та 11.

Обсяг експорту товарів до Китаю за січень–вересень 2013р. становив 221695,7 тис.дол. США, імпорту – 52869,2 тис.дол.США. Китай є одним із основних торгівельних партнерів області, його частка в експорті товарів області склала 11,3%, в імпорті – 5,2%.

До Китаю з області експортовані переважно руди, шлак і зола. Товарна структура імпорту більш різноманітна – залізничні локомотиви; засоби наземного транспорту, крім залізничного; котли, машини; чорні метали та вироби
з чорних металів; органічні хімічні сполуки; тютюн і промислові замінники
тютюну.

Розвиваються стосунки Полтавської області з Китаєм і в зовнішній торгівлі послугами. Партнерам цієї країни за січень–вересень 2013р. надано послуг на 243,6 тис.дол. США, що у 3,0 раза більше обсягу відповідного періоду минулого року, отримано від них послуг на 210,0 тис.дол. США (у 5,2 раза більше).

Найбільшим попитом у китайських партнерів користуються послуги технічного контролю й аналізу та послуги з освіти. Імпортувалися з Китаю послуги з ремонту верстатів та механічного устаткування, послуги повітряного транспорту та послуги, пов’язані з подорожами.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов