У Полтаві пройшов творчий фестиваль для дітей з особливими потребами

Сьогодні в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся гала-концерт переможців обласного фестивалю дитячої творчості «Повір у себе» серед дітей з особливими потребами. Організатори заходу - Департамент освіти і науки облдержадміністрації та ОЦЕВУМ. Привітав глядачів та учасників концерту заступник голови ОДА Олександр Коваль.

- Цей фестиваль ми проводимо вже п’ятий раз, що дозволяє вважати його традиційним, - відзначив він, звертаючись до присутніх. – Взагалі робота в напрямку створення умов для культурного та естетичного розвитку дітей з особливими потребами ведеться постійно, але виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» дало їй новий імпульс та посилило.

За словами Олександра Коваля, влада і надалі невпинно працюватиме над розвитком творчих здібностей дітей та популяризації їхньої творчої діяльності, забезпеченням змістовного дозвілля учнівської молоді, соціально-психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими потребами.

Цього року в фестивалі задіяно 198 учасників віком від 6 до 21 року. Близько 40 переможців були запрошені для участі у сьогоднішньому гала-концерті, який щорічно проводиться до Міжнародного дня інвалідів.

Також в у рамках гала-концерту відбулося нагородження переможців обласного дитячого конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей з особливими потребами, який проводився у жовтні в 3-х номінаціях : «Світ, в якому я живу» (105 учасників - 12 переможців), «Моя земля – Полтавський край» (72 учасники – 12 переможців), «Козацька доба - велична сторінка історії України» (48 учасників – 5 переможців). Всього у конкурсі взяли участь 225 учасників з 5 міст та 22 районів області.

dsc_0043_0

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов