У Кременчуцькій виправній колонії №69, що на Полтавщині, вісім пар одружилося та 8 засуджених отримали паспорта

Щомісяця в Кременчуцькій виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№ 69) спеціалістами управління Міністерства юстиції та Державної міграційної служби міста Кременчук проводиться прийом засуджених з особистих питань, реєстрація шлюбів та видача засудженим паспортів громадянина України.

20 листопада цього року вісім пар закоханих отримали офіційний статус сім'ї. Кількість шлюбів, укладених в колонії значно збільшилася у порівнянні з минулим роком. Наприклад, з початку року в установі зареєстровано 59 шлюбів, за цей же період минулого року – 36.

Цього ж дня 8 засуджених отримали паспорт громадянина України, двоє з яких – вперше.

Представниками юстиції надається допомога засудженим у відновленні записів актів цивільного стану як в межах України, так і за кордоном, а також у отриманні громадянства України та паспорта.

Начальник установи Сергій Старінка обговорив із начальником міського управління юстиції Наталією Проценко та начальником районного відділу міграційної служби Оленою Твердоступ перспективні питання взаємодії. Основними напрямками співпраці є надання правової консультації, допомоги засудженим у вирішенні питань, поширення методичних рекомендацій, а також надання практичної допомоги засудженим після звільнення з місць позбавлення волі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов