Олександр Удовіченко відвідав у Гадячі виставку дитячих робіт

З нагоди 350-річчя проголошення Гадяча гетьманською столицею, в холі місцевого кіноконцертного залу «Дружба» відкрилась виставка дитячих робіт вихованців Гадяцького районного будинку дитячої та юнацької творчості. На суд глядачів були представлені малюнки, ляльки та вироби з дерева, які діти зробили своїми руками.

Голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, який відвідав виставку, відзначив талановитість робіт і побажав юним майстрам подальших успіхів у творчості.

- Безумовно, для розвитку дитячих талантів потрібні умови, - наголосив він. - Дивлячись на рівень майстерності, з якою виконанні дані роботи, можна впевнено говорити, що для цих дітей такі умови створені. Тому хочу щиро подякувати керівництву закладу за роботу і побажати не зупинятися на досягнутому, а продовжувати плекати таланти своїх вихованців. А з боку влади обіцяю, що ми реалізуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», зробимо усе можливе для вашої підтримки.

IMG_8305
IMG_8306
IMG_8413
IMG_8414

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов