Через 3 роки смартфони стануть розумнішими за власників

Через 3 роки смартфони стануть розумнішими за власників

У 2017 році смартфони стануть розумнішими за людей і будуть дуже добре знати свого господаря і навіть випереджати його кроки.

Це стане можливим завдяки технології cognizant computing – "осмислені обчислення", ця технологія збирає інформацію про власника, робить висновки про його звички, смаки.

Cмартфон буквально "обростуть" інтелектуальними додатками. На першому етапі мобільний пристрій буде збирати всі дані про свого господаря: наскільки активний спосіб його життя, які місця він відвідує, які покупки робить і що відбувається в акаунтах користувача в соціальних мережах.

Після автоматичного оброблення даних гаджет буде передбачати дії людини, давати корисні поради та різні рекомендації. До того ж, смартфони будуть самостійно попереджати начальника господаря, якщо останній затримується.

Мобільний пристрій буде здатний, крім іншого, самостійно робити покупки, завчасно одержавши дозвіл на це від власника. Черпати необхідну для своїх дій інформацію гаджет буде з календаря, від різних датчиків і на основі аналізу місця розташування господаря.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов