Полтавська область: рятувальники ознайомили дітей з правилами безпеки життєдіяльності

18 листопада працівниками Миргородського районного відділу Управління ДСНС України у Полтавській області в дошкільному навчальному закладі №5 м. Миргород було проведено відкритий урок з основ безпеки життєдіяльності.

Захід проводився у рамках «Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності» та відповідно до реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо всебічного розвитку кожної дитини.

Рятувальники у ігровій формі розповіли дітлахам про правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Організували для дівчаток та хлопців веселі конкурси й вікторини. Продемонстрували малечі елементи бойового одягу та спорядження. Особливу цікавість у присутніх викликали спеціальні автомобілі, за допомогою яких вогнеборці рятують людей та майно від наслідків надзвичайних подій. Діти мали змогу не лише оглянути спеціальну техніку, але й потримати у руках пожежно-технічне обладнання, уявивши себе на мить справжнім рятувальником.

Агітаційно-профілактична робота з дітьми та дорослими в області ведеться постійно. Щоб роз’яснити громадянам правила пожежної безпеки рятувальники відвідують усі навчальні заклади Полтавщини, а також запрошують до пожежно-рятувальних частин, щоб наглядно та більш детально розповісти про специфіку оперативно-рятувальної служби.

301
304
3033
302

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов