0532.ua

Стан ринку праці області у січні–вересні 2013 року

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ та організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) Полтавщини у січні–вересні 2013р. становила 365,2 тис. осіб.

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець вересня 2013р. становила 18,3 тис. осіб. Допомогу по безробіттю отримували 79,1% осіб, які мали статус безробітного.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області на 1 жовтня 2013р. становив 2,1% населення працездатного віку пишут свіжі новини http://www.unn.com.ua/.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами та організаціями до служби зайнятості, на кінець вересня 2013р. становила 3,2 тис. (на кінець вересня 2012р. – 3,1 тис.).

Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на 1 жовтня 2013р. становило 6 осіб.

У січні–вересні 2013р. у загальній кількості вільних робочих місць (вакантних посад) кожне третє було на підприємствах переробної промисловості, кожне восьме – на підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності та кожне десяте – в державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу на 1 жовтня п.р. спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (28,6% від загальної кількості заявлених вакансій), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (21,8%) і працівників сфери торгівлі та послуг (11,9%), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1,5%) і технічних службовців (2,3%).

За сприяння державної служби зайнятості у січні–вересні 2013р.було працевлаштовано 20,2 тис. осіб, або 36,6% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді, у тому числі у вересні п.р. – 2,0 тис. осіб, що становить 9,8% усіх громадян, працевлаштованих за дев’ять місяців 2013р.

У січні–вересні 2013р. майже половина безробітних (49,3%) отримали роботу на підприємствах сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства, кожний шостий безробітний – на підприємствах переробної промисловості.

Серед зареєстрованих безробітних, що отримали роботу у вересні п.р., 58,3% становили жінки, 48,8% – молодь у віці до 35 років.

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю впродовж вересня 2013р., становила 16,6 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 1053 грн., що дорівнює 91,8% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (1147 грн.).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать