Як проходив перший етап конкурсу «Містер Полтавщини»

Проведення першого етапу Обласного конкурсу краси особистості серед чоловіків "Містер Полтавщини" відбулося 15 листопада у клубі "Бессонница".

Зустріч організаторів та учасників конкурсу "Містер Полтавщини" відбулася з метою знайомства претендентів із умовами та всіма етапами крнкурсу. Учасникам необхідно було презентувати себе: на камеру для відео презентації та розповісти про себе для знайомства з організаторами конкурсу. Претенденти відповідали на запитання організаторів, режисера та партнерів конкурсу. Всього конкурсантів 9. І після знайомства з ними можна сказати, що кожен із них є особистістю, та безумовно достойний титулу "Містер Полтавщини".

Організаторами Обласного конкурсу краси особистості серед чоловіків "Містер Полтавщини" є КУ "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради, Відділ у справах сім'ї та та молоді Полтавської ОДА та ПОО ВМГО "Молоді регіони". Фінал конкурсу відбудеться 4 грудня у Міському будинку культури. Планується чотири етапи проведення фіналу конкурсу - вихід у військовій формі, відео презентація, талант та фешн-показ. Кожен із епізодів буде оцінюватися членами журі.

Голосування за переможця конкурсу відбудеться на нашому сайті - 0532.ua! Розпочнеть голосування 21 листопада 2013 року, тож, всі активно приймаємо участь!

IMG_1374
IMG_1372
IMG_1373
IMG_1381
IMG_1375
IMG_1376
IMG_1377
IMG_1379
IMG_1380

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов