0532.ua

У ДРАЦС можна записатися по Інтернету

– Таку послугу для зручності та уникнення чергу у відділах ДРАЦС ввело ГУ юстиції у Полтавській області ще у минулому році , – повідомила Наталія Колесник, начальник центрального відділу ДРАЦС РС Полтавського міського управління юстиції. – У більшості випадків на прийом до центрального відділу ДРАЦС шляхом попереднього запису через сайт Головного управління юстиції області звертаються громадяни щодо подачі заяви на державну реєстрацію шлюбу, в окремих випадках – з метою отримання повторних свідоцтв або витягу з Реєстру.

Завітавши у вибраний вами ДРАЦС, попередьте працівника відділу, що Ви записалися у електронну чергу через Інтернет. Запізнення та запис не на ту особу, що прийшла до відділу ДРАЦСу не бажаний. Прохання у разі необхідності скасування запису на прийом, попередньо про це повідомити працівників вибраного вами ДРАЦСу по телефону.  

Записатися на прийом до відділів ДРАЦС області можна з таких питань:

– Державна реєстрація народження дитини,

– Подача заяви на державну реєстрацію шлюбу,

– Подача заяви на державну реєстрацію розірвання шлюбу або проставлення відмітки у паспорті на підставі рішення суду,

– Отримання повторного свідоцтва про державну реєстрацію розірвання шлюбу або витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать