На Полтавщині за рік оштрафували понад 1000 курців

   Сьогодні, 15 листопада, але у далекому 1492 році великий іспанський мореплавець, першовідкривач Америки Христофор Колумб у своєму щоденнику вперше описав тютюн, який вживали індіанці. З тих пір пройшло не одне століття, і зараз велика частина людства вже не представляє свого життя без тютюну.

Минулого року набрав чинності  закон про повну заборону куріння в громадських місцях. Курців законодавчо ще більше обмежили у місцях, де можна палити.

Про те, яка зараз ситуація з палінням тютюну в області розповідають полтавські правоохоронці.

— Зараз ситуація з тютюнопалінням на Полтавщині покращується, — розповідає Юрій Сулаєв, речник обласної міліції. — По-перше, це пов'язано із забороною куріння в закладах ресторанного бізнесу. На осіб, які палять, складаються адміністративні протоколи та накладаються штрафи, які залишилися незмінними з минулого року. Що ж стосується юридичним осіб, то на них накладаються серйозні штрафи, які становлять від тисячі до десяти тисяч гривень. З початку року на Полтавщині стосовно тютюнопаління з початку року складено  1079 адміністративних протоколів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов