Біля одного із полтавських ТРЦ вже встановили новорічну ялинку з ілюмінацією

    Біля одного із полтавських ТРЦ вже встановили новорічну ялинку з ілюмінацією. Гірлянди на неї почепили учора ввечері. А в холі торгового центру, відвідувачів зустрічають олені, які світяться. Біля них охоче фотографується не тільки полтавська малеча, а й дорослі люди. У залі також є висока, святково прикрашена ялинка та стоїть сніговик, який вітає полтавців та гостей міста з новорічними святами. На численних полицях магазину з’явилися хлопавки, гірлянди, новорічні прикраси та подарунки.

 Ми поцікавилися думками перехожих стосовно початку підготовки до Нового року. Вони були неоднозначними, комусь подобається стрімка та занадто рання підготовка, а деякі люди взагалі проти того, щоб новорічна символіка з’являлася раніше грудня.

«Я проти такого форсування подій. Усе у житті повинно бути по-порядку. Ще тільки 14 листопада, а уже ялинки, гірлянди, іграшки. До Нового року іще 1, 5 міс., поки дійде справа до свята уже не буде відчуття новорічної казки, бо люди за цей час просто звикнуть до ілюмінації», – сказала відвідувачка ТРЦ Світлана.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов