Полтавці ввечері змушені жити без світла

У нашому місті, як виявляється, не всі люди вечір проводять зі світлом. В деяких частинах міста вулиці не освітлюються вночі.

— Світло відключають з 10 години вечора на території, де вулиця Рєпіна перетинає Духова, — розповідає Ольга, пенсіонерка, — Його немає до самого ранку напевно, тому що я й пізно додому поверталася, а його не було. Така ситуація триває вже рік. Влітку світло ввечері включають взагалі лише на годину (з 9-ї до 10-ї), хоча думаю тоді можна було б взагалі його не включати, бо видно ще в цей час.

Як розповідає пенсіонерка, у «Міськсвітло» пояснили, що відключення світла роблять в цілях економії.

— До директора підприємства я не додзвонилася, а його секретар сказала мені,  що це робиться заради економії. Ще я бачила, що інколи відключають світло біля стадіону (вулиця Сковороди) з однієї та іншої сторони, та по Покровській. Але це рідко. Можливо були якісь поломки. А ось по наших вже більше року таке.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов