Ще 24 українські сім’ї отримали житло за державними програмами

24 українські сім’ї отримали нові квартири за державними програмами доступного житла в рамках програми пільгового іпотечного кредитування.

У ході урочистостей, Міністр зачитав вітання Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, яке він надіслав на адресу новоселів.

«Підтримка держави дає можливість все більшій кількості українських сімей отримувати власне житло. Щорічно в 1,5-2 рази зростає кількість людей, що беруть участь в державних програмах доступного житла. З 2010 року за підтримки Уряду вже понад 14 тисяч українських сімей стали власниками нових квартир», йшлося у вітанні Олександра Вілкула на адресу новоспечених власників квартир. Урядовець наголосив, що серед новоселів є викладачі, працівники культури та соціальних закладів, державні службовці, співробітники підприємств, приватні підприємці.

«Це свідчить про привабливість програм доступного житла для людей різного достатку, в тому числі тих, для кого підтримка держави – єдина можливість поліпшити свої житлові умови. Ця робота буде продовжена», запевнив Олександр Вілкул.

До речі, у Полтаві будують нове соціальне житло на Героїв Сталінграда

Довідково:

В Україні реалізується декілька державних програм доступного житла:

– здешевлення вартості іпотечних кредитів, за умовами якої 13% кредитної ставки сплачує держава і тільки 3% – позичальник.

– програма забезпечення молоді житлом – пільговий довгостроковий кредит (на 30 років), сім’ї з дітьми звільняються від сплати відсотків, а багатодітним держава сплачує від 25% до 50% вартості житла.

– цільова програма будівництва (придбання) доступного житла, за якою 30 % вартості будівництва (придбання) житла сплачує держава.

– пільгове довгострокове кредитування індивідуальних сільських забудовників «Власний дім».

– забезпечення житлом інвалідів війни.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов