ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ В ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНАХ МІНДОХОДІВ ПОЛТАВСКОЇ ОБЛАСТІ

 З метою забезпечення виконання основних завдань щодо запобігання корупції в системі Міністерства доходів і зборів України діє Головне управління внутрішньої безпеки Міндоходів, а також територіальні підрозділи внутрішньої безпеки.

Одними із основних функцій відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Полтавській області є організація та проведення профілактичної роботи серед працівників територіальних органів Міндоходів, з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших порушень вимог чинного законодавства, а також винесення офіційних застережень у разі виявлення передумов можливого вчинення ними корупційних правопорушень або злочинів.

На жаль, не всі посадові особи органів Міндоходів сприймають адекватно попередження про небезпеку корупційних діянь та посадових злочинів, і як наслідок – відкриття органами прокуратури кримінальних проваджень за фактами вчинення працівниками Міндоходів злочинів у сфері службової діяльності.

Так, днями в ході реалізації матеріалів кримінального провадження, відкритого слідчим відділом прокуратури Полтавської області за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 368 КК України, працівниками УБОЗ УМВС України у Полтавській області спільно з працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Полтавській області, затримано працівників відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області, які за попередньою змовою вимагали та отримали неправомірну вигоду в розмірі 3 000 грн. за не притягнення до адміністративної відповідальності суб’єкта господарювання за порушення вимог податкового законодавства в сфері обігу підакцизних товарів.

На даний час начальника відділу затримано в порядку ст.208 КПК України, інші фігуранти допитані в якості свідків.

З метою попередження вчинення працівниками територіальних органів Міндоходів Полтавщини злочинів у сфері службової діяльності та корупційних правопорушень, працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Полтавській області з початку року здійснено 409 профілактичних заходів, винесено 49 офіційних застережень за результатами службових перевірок.

Інформацію про випадки порушення прав платників, де вбачаються ознаки вчинення службових злочинів, корупційних правопорушень, появи громадян, які видають себе за працівників органів Міндоходів , а також інші правопорушення, можна повідомити співробітникам відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Полтавській області (м. Полтава, вул. Фрунзе, 155, каб. 318-321, телефон (0532) 63-00-70).

Конфіденційність та об’єктивність перевірки Вашого звернення гарантується! Звертайтеся і вам обов’язково допоможуть!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов