Дітей навчали правилам, які допоможуть не потрапити у біду

    У актовій залі Зіньківської центральної районної лікарні, днями співробітники Зіньківського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області провели профілактичну бесіду з працівниками сільських фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій.

Під час зустрічі рятувальники розповіли працівникам медичної галузі, як потрібно діяти громадянам при виникненні надзвичайних подій та ситуацій та виявленні вибухонебезпечних предметів.

Окрему увагу співробітники Служби порятунку приділили проблемі спалювання сухого сміття та опалого листя в населених пунктах, яке може призвести до пожежі, у наслідок якої люди можуть отримати опіки різного ступеню.

У період опалювального сезону, люди частіше стали використовувати пічне чи газове опалення, а також додаткові електричні прилади для обігріву. Рятувальники нагадали присутнім правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, які медики використовуватимуть при спілкуванні з пацієнтами та під час проведення профілактичної роботи щодо запобігання травматизму із людьми похилого віку, багатодітними родинами та громадянами які зловживають спиртними напоями. Також, на зустрічі було вирішено і надалі проводити спільні профілактичні рейди у житловому секторі.

Такі інформаційно-профілактичні заходи проводяться з метою зменшити виникнення надзвичайних подій через людський фактор та відповідно до реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо вирішення актуальних проблем регіону.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов